Alpinning

ALPINNING je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých  trenažérech (ALPITRACK).

Alpinning je cvičení při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti.

Vychází znejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze. Tímto se stává ideálním programem, který nezatěžuje Vaše klouby a je tak vhodný pro všechny věkové kategorie.

Díky lekcím v několika úrovních, monitorování tepové frekvence každého z klientů během hodiny,  individuálnímu možnému nastavení ALPITRACKU, profesionálně vyškoleným instruktorům si je každý jedinec schopen užít intenzitu tohoto cvičení.

ALPINNING je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo a zlepšují kardiovaskulární systém těla. Současně při chůzi používáte činky, expandery, aerobní prvky, což dělá Vaši lekci rozmanitou. Chůze do kopce výrazně napomáhá ke zpevnění hýžďových a stehenních partií.

Díky závěrečnému protažení a posilování zvyšuje ALPINNING tréninkový energetický výdej.Ideální trénink pro celé tělo a pro každého! Neváhejte a přidejte se k nám!

Výhody ALPINNINGU

  • Vhodný pro všechny věkové kategorie.
  • Redukce váhy mnohonásobně více než při klasických formách cvičení.
  • Nezatěžuje kloubní aparát.
  • Tvaruje a zpevňuje celou Vaši postavu.

Přístroj ALPITRACK

ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci jak z rukojetí, tak i z hrudního pásu. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií, teplotu prostředí. S Alpinningem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou.

 

A co chlapi?

Že lekce Alpinningu není pro chlapy? Mýlíte se! Přijďte sami vyzkoušet lekce Alpinningu! Cvičíme sedm dní v týdnu - vyberte si lekce a instruktory, kteří Vám budou nejvíce vyhovovat. 

 

Video ukázku Alpinningu v SQP najdete ZDE !!!  

 

Chystám se na první lekci

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení, pevnou sálovou obuv, alespoň 1l pitné vody nebo iontového nápoje.

 

Rezervujte si své místečko ještě dnes. 
Rezervace místa je nutná z důvodu omezené kapacity!

Pravidla rezervací.

Ceník

Rozvrh