DANCE4CHILD

DANCE4CHILD - Takzvané Cvičení pro chodící děti s doprovodem od 1 roku do 3 let. Tudíž toto cvičení mohou navštívit i mladší děti, které již ťapkají :-). Cvičí jak děti, tak jejich doprovod, takže si lekci užijete společně :-)!

Tímto cvičením podporujeme psychomotorický vývoj dítěte. V lekci je zahrnuta hudebně pohybová výchova a procvičování jemné a hrubé motoriky. Děti dále poznávají svět kolem sebe a rozšiřují svou sociální stránku. Maminky - doprovod si příjemně zacvičí, udělají něco pro své tělo a zároveň aktivně stráví čas s dítětem.

S sebou: Pohodlné oblečení pro děti i doprovod, bačkůrky, popřípadě pevnou sálovou obuv, svačinku a potřebné věci pro vaše děťátko (podložku na přebalení, plínku, pití, svačinku apod). 

Obecné informace:

Veškerá cvičení probíhají v sále s lektorkou. 

K dispozici vám jsou šatny, kde můžete děti a sebe převléknout, popřípadě pro větší pohodlí miminek, je můžete přebalit i převléci v sále na podložce. Kočárky se nechávají před šatnami v přízemí. Po skončení lekce se u nás můžete občerstvit a svým dětem dát svačinku, kterou vám rádi ohřejeme v případě potřeby. Posezení máme venku i uvnitř.

Přejeme vám krásné zážitky a pohodlně strávený čas u nás.