Osobní trenér

Fitness osobní trenér

Každý člověk je jedinečný, má jiné potřeby, proto neexistuje jeden univerzální trénink. Rádi Vám poradíme, svěřte se do rukou a péče našich SQP osobních a fitness trenérů!

 

Profily osobních trenérů SQP

  • Lukáš Filip

tel: 739 626 443, e-mail: filip@sqp.cz

Osobní profil

 

 

 

 

  • Hana Škarabela

     tel: 773 641 183, e-mail: ka.ri.n@seznam.cz

     Osobní profil

      www.fitnesstrener-sik.cz

      

 

 

Nabízíme:

Vstupní diagnostika a diagnostika pohybového aparátu
Vstupní diagnostika je podmínkou pro vstup do tréninkového programu. Diagnostika pohybového/svalového aparátu se skládá z testování pohledem a jednoduchých testovacích cviků k odhalení tzv. svalových dysbalancí, ale také poslouží jako konzultace pro Vás. S trenérem si dáte cíle, například vylepšení problémových partií, nabrání svalové hmoty, atd. Během vstupní diagnostiky zjistíme také Váš zdravotní stav, od kterého následně budeme stavět Váš tréninkový program.

Tréninkový plán
Fitness trénink na tělo dle vašich požadavků a potřeb. Trénink obsahuje zpevňování a tvarování těla, redukci tuku, nabytí nových svalů či odstranění bolesti zad a hlavy atd.

Tréninkový plán je sestaven na základě vstupní diagnostiky nebo vstupního pohovoru a vyplnění dotazníku. Ten nám umožní lépe Vás poznat, jelikož trénink, který Vám sestavíme, musí být šitý přímo na Vaše tělo, aby respektoval Váš zdravotní stav, Vaše potřeby a cíle.

Sestavení jídelníčku
K dosažení Vašich cílů není důležité jen cvičení, ale také zdravá strava. Jedině v této kombinaci budou Vaše výsledky viditelnější a také trvalejší, proto nabízíme sestavení jídelníčku přímo pro vás na míru. Pokud jste se rozhodli začít pro své tělo dělat něco příjemného, neváhejte se obrátit na profesionály ve svém oboru.

Stačí se jen rozhodnout, co je pro vás a vaše tělo důležité!

 

Chystám se na první lekci

Důležité je vzít odvahu, nebát se a oslovit vámi vybraného fitness osobního trenéra, s kterým si domluvíte 1. hodinu osobního setkání a tréninku. Vše důležité pro Váš požadovaný cíl si řeknete osobně.

Na první lekci doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv, alespoň 1l tekutin.

  

Ceník

    * 1.hodina s trenérem pro nového klienta je ZDARMA, zahrnuje diagnostiku a diagnostiku pohybového aparátu (cena nezahrnuje samostatný vstup do posilovny)