Flowin

Je nový koncept cvičení, jehož cílem je posilovat, zpevňovat a formovat postavu.

 

FLOWIN® je moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska, který byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN® dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů. Při cvičení se využívá jen hmotnost těla.

Při tréninku FLOWIN® využíváte pečlivě testované frikce mezi deskou a podložkami – Friction Training. Při jednotlivých cvicích aktivujete několik svalových skupin zároveň a provádíte tak funkční silový trénink. Deska s podložkami umožňuje provedení cviků s různými body podpory těla, např. lokty a kolena nebo ruce a chodidla. Tím, že využíváte různé podpůrné body, uzpůsobujete trénink svým možnostem, což umožňuje každému dosáhnout maximálních výsledků bez ohledu na věk či zdatnost. Stejně tak můžete při tréninku využít statickou stabilizaci určitých kloubů, a tím měnit aktivované svaly z dynamických (pohybových) na synergické (pomocné) a statické (stabilizační). Trénink s FLOWIN® je velmi efektivní a mohou z něj úspěšně těžit dokonce i lidé, kteří jsou zaměřeni na výsledek a mají vysoká očekávání. Využitím volného pohybu a tělesné váhy se koncept tréninku vzdálil aktivitám, které vás nutí cvičit s oporou nebo vsedě. FLOWIN® je cvičební pomůcka a koncept, který vám pomůže dosáhnout požadovaného cíle, ať už jím je mobilita, stabilita, síla nebo rychlost.

Cílem programu je nejen redukce nadváhy, ale také formování jednotlivých partií těla. Cvičební program je koncipován tak, aby se neustále střídalo svalové napětí s uvolněním, které je prokládáno relaxačním a kompenzačním cvičením. Výběr cviků a jejich kombinace jsou funkční ve svém komplexu. Jednotlivé cviky a kombinace jsou pohybově a technicky nenáročné, aby byly vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie, muže či ženy, začátečníky i bývalé sportovce.

 Program podporuje mírný nárůst (zpevnění) svalové hmoty a redukci tukové hmoty.

  

Chystám se na první lekci

Na první lekci doporučujeme pohodlné sportovní oblečení a obuv, alespoň 1l tekutin.

 

 

Rezervujte si své místečko ještě dnes. 
Rezervace místa je nutná z důvodu omezené kapacity!

Pravidla rezervací.

Ceník

Rozvrh