FYZIO CVIČENÍ s pomůckami

Jedná se o cvičební program prováděný v klidném nestresovém tempu, kdy se soustředíme především na práci s bráničním dýcháním a následném zapojení hlubokých svalů s pomocí balančních pomůcek (thera band, overball, gymball). Cvičení pomáhá optimalizovat tzv. pohybové vzory, prohloubit kontakt s vlastním tělem, zdokonalit držení Vašeho těla. Je vhodné jako prevence přetížení pohybového aparátu (bolesti zad a páteře). Fyzio cvičení s pomůckami Vám uvolní tělo i mysl a budete se cítit vyrovnaně a spokojeně.

Hlavním cílem Fyzio cvičení je posilovat zádové svalstvo a tím předcházet bolestem páteře a poruchám pohybového aparátu. Toto cvičení také velice účinně zdokonaluje držení těla, tvaruje dlouhé a štíhlé svaly a zplošťuje břicho.

Cvičí se bez bot, což má ulehčit vnímání celého těla až do konečků prstů. Kromě posílení se totiž cvičení také důkladně protáhnete a uvolníte vaše ztuhlé svalstvo.

Overbally jsou používány k aktivizování stabilizačního systému v jednom z následujících režimů: vytváření disbalančních poloh, dokonalé protažení těla, jako pomůcka k bezpečnému provedení některých cviků, anebo jsou míče stlačovány různými částmi těla, čímž dochází k jejich posilování.

 

Chystám se na první lekci

Pohodlné oblečení, můžete cvičit bosí, v ponožkách, baletních piškotách, pevná obuv je spíše nežádoucí. Nezapomeňte si dostatek tekutin. Podložky jsou k dispozici. 

 

Rezervujte si své místečko ještě dnes. 
Rezervace místa je nutná z důvodu omezené kapacity!

Pravidla rezervací.

Ceník

Rozvrh