Jumping

JUMPING…aneb radost z pohybu.

Dynamické, ale i pomalejší aerobní cvičení na speciálních trampolínách s řidítky. Podstatou cvičení Jumping®, jsou různé kombinace rychlých a pomalých poskoků, dynamických sprintů, balančních i silových prvků a také strečinku. Jednotlivé cviky i jejich souslednost jsou pečlivě připraveny, mají svůj vlastní význam a řád. Tyto kombinace se na pružném výpletu trampolíny stávají nejen zábavou, ale i velmi účinnou formou posilování fyzické a psychické odolnosti.

Výhody:

  • Rychlejší spalování tuků.
  • Nezatěžuje kloubní aparát.
  • Pomáhá snižovat krevní tlak a tím předcházet kardiovaskulárním onemocněním.
  • Nabízí úlevu od bolesti zad, krku a jiných bolestí způsobené nedostatkem pohybu.
  • Posiluje všechny svalové partie
  • Velmi účinná forma posilování fyzické a psychické odolnosti.
  • Cvičení v aerobní zóně.
  • Vhodné i pro začátečníky a pro lidi s nadváhou.

Nejedná se tedy o nahodilé poskakovaní, ale o vysoce koordinované a cílené cviky. Převážná část cvičení je zaměřena na balanční prvky, které zvyšují odolnost vestibulárního aparátu a posilují všedním pohybům utajené svalové segmenty.

 

JUMPING PRO DĚTI od 5 let

Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu je pro děti velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Období dětského věku a dospívání je nejdůležitější oblastí sportovního života jedince z hlediska budoucí fyzické a psychické kondice.

Dítě si vytváří správné postoje, návyky a názory na pohybovou aktivitu v životě. Jumping® je zábavné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu.
 

Skupinové cvičení na trampolínách, pod vedením profesionálního instruktora zprostředkuje dětem sportovní aktivitu, která rozvine jejich pohybové návyky, obratnost, koordinaci, prostorové myšlení i soutěživost. Aktivní komunikace instruktora s dětmi podpoří komunikaci v kolektivu, smysl pro disciplínu a pocit přirozené autority profesionálního instruktora podpoří zájem o cvičení.
 

Smích, zábava a především rozvoj sportu v dětském věku, jako nedílné součásti života. To je Jumping® KIDS. Vyzkoušejte reakce Vašich dětí a nechte je skákat radostí.

Chystám se na první lekci

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení pohlcující pot, pevnou sálovou obuv, alespoň 1l pitné vody nebo iontového nápoje pro dospěláky.

 

 

Rezervujte si své místečko ještě dnes. Rezervace místa je nutná z důvodu omezené kapacity!

Pravidla rezervací.

Ceník

Rozvrh