Terapeutická Yoga a Ranní Yoga

Yoga je vhodná a na provedení snadná pro všechny, kteří chtějí udělat něco pro své tělo a mysl, potřebují si vyčistit hlavu od zbytečností, zlepšit náladu, naučit se správně dýchat, podpořit imunitu a fungování celého těla. Terapeutická yoga vás naučí, jak z těla uvolnit stres a tenze, které se v průběhu života ve vašem těle hromadí. Terapeutická yoga přinese vašemu životu vitalitu, radost a pohodu. 
 
Yoga je založená na opakovaném pozdravu slunci (surja namaskar) na začátku lekce. Pak následují jednotlivé pozice (asány), které ale na rozdíl např. od ashtanga yogy nemájí přesně danou posloupnost.  V pozicích můžeme vytrvávat krátce či déle, v současné době je tento styl jeden nejrozšířenější v široké veřejnosti a fitness na světě. Je vždy zakončena závěrečnou relaxací. Jednoduchý koncept yogy je založený na jemném a plynulém cvičení pozic za sebou v rytmu dechu. Základní pozice se vkládají do pozdravu slunci a v tomto „koloběhu života“ jsou rozvíjeny blízkými pozicemi. Stále se drží pozdrav slunci a to zvyšuje prohřátí i dynamiku cvičení. Dynamika je postupě proměněna a kompenzována výdrží, klidem a vnitřním obrácením pozornosti k dechu. V pokročilejších variantách je protažení vykompenzováno vzpory, skoky a silovými balančními pozicemi.  

Vyhovuje vám spíše dopolední lekce? Vyražte na Ranní yogu!                             Lekce Ranní yoga = Yoga MIX. Součástí lekce je spojení několika druhů yogy, při kterých se zbavíte stresu, zklidníte mysl a posílíte tělo.

   

Chystám se na první lekci

Pohodlné oblečení, můžete cvičit bosí, v ponožkách, baletních piškotách, pevná obuv je spíše
nežádoucí. Nezapomeňte si dostatek tekutin. Podložky jsou k dispozici

  

Rezervujte si své místečko ještě dnes. 
Rezervace místa je nutná z důvodu omezené kapacity!

Pravidla rezervací.

Ceník

Rozvrh