PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY v SQP - léto 2017 !!!

 

 PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR SE SPORTOVNÍM ZAMĚŘENÍM

pro děti ve věku od 5 do 15 let


termín:
            10.7.2017 - 1.9.2017
                          od pondělí do pátku vždy od 8:00 - 17:30 hod.
Místo:              SQUASHPOINT, Květnového vítězství 938/79, Praha 4 - Háje
Sraz:                od 8:00 do 9:00 hod.
Vyzvednutí:    od 16:30 do 17:30 hod.
 

Nevíte, co s dětmi o prázdninách? Chcete, aby se vaše ratolesti zabavily a dělaly přitom něco pro své zdraví? Chcete v dítěti probudit zájem o sport? Nechcete, aby vaše dítě trávilo prázdniny zavřené v bytě? Chcete mu dopřát zábavu a zdravý pohyb?

 

PROČ využít jednodenní letní sportovní tábor v SQP?

 • Děti mají možnost vyzkoušet si klasické i méně známé sporty a v některém ze sportů se najít a dále rozvíjet

 • Mohou si vybrat z několika druhů sportu ten, který jim bude vyhovovat

 • Zasportují si, pobaví se, najdou nové kamarády

 • Zázemí zavedeného sportovního areálu

 • Individulání přístup díky omezené kapacitě dětí

 • Vše pod vedením zkušených trenérů a instruktorů

 • Každý den jiný program včetně vzdělávacího celodenního výletu

 • Vhodný pro všechny aktivní děti, které rády tráví čas sportem a kreativní činností

 

Cílem příměstského tábora se sportovním zaměřením je ukázat dětem klasické i méně známé sporty a užít si přitom co nejvíc legrace :-)!


SQUASH, FOTBAL, STOLNÍ TENIS, FLORBAL, JUMPING, TOTEMOVÁ VYBÍJENÁ, OPIČÍ DRÁHA, MÍČOVÉ HRY, BAZÉN, VÝLETY

 

 

PROGRAM TÝDNE:

 • PONDĚLÍ     SPORTOVNÍ dopoledne pod vedením profesionálního trenéra
                         (Jumping - trampolínky, opičí dráha, kolektivní a míčové hry ...)

 • ÚTERÝ          celodenní VÝLET  

 • STŘEDA       SPORTOVNÍ dopoledne (squash, florbal, opičí dráha)

 • ČTVRTEK      dopoledne BAZÉN

 • PÁTEK          SPORTOVNÍ dopoledne pod vedením profesionálního trenéra
                         (totemová vybíjená, stolní tenis, opičí dráha, fotbal, míčové hry, skok do dálky, běh ...)

   

CENA: 490 Kč / den

Cena zahrnuje: 2x svačinu, teplý oběd, pitný režim po celý den, sportovní program s profesionálními a certifikovanými lektory, sportovní pomůcky, zdravotní dozor

Příplatek: úterý 100 Kč (vstupné v rámci celodenního výletu)
                   čtvrtek 100 Kč (vstupné do bazénu)

 

Co si vzít s sebou:

 • sportovní obuv
 • pohodlné oblečení na sport
 • sportovní (uzavírací) lahev na pití
 • nepromokavou bundu (pláštěnku)

 

Představení trenérů:

Jaroslav Sezemský - squashový trenér I. třídy FTVS UK, Certifikát I. a II. třídy, 14 let trenérské praxe.

Lukáš Filip - kvalifikovaný a zkušený instruktor různých druhů kondičních cvičení a cvičení pro děti, Fitness trenér 5 let

Kačka Stará - trenér spinningu (11 let), trenér Jumpingu pro dospělé a děti (5 let) 
 

Popis jednotlivých sportů:

JUMPING - Bezpečné cvičení na trampolínách za hudebního doprovodu, je pro děti velmi zábavná a efektivní forma pohybové aktivity. Období dětského věku a dospívání je nejdůležitější oblastí sportovního života jedince z hlediska budování fyzické a psychické kondice. Jumping je zábavné cvičení s důrazem na hravost a přirozenost pohybu. Skupinové cvičení na trampolínách pod vedením profesionálního instruktora zprostředkuje dětem sportovní aktivitu, která rozvine jejich pohybové návyky, obratnost, koordinaci, prostorové myšlení a soutěživost. Smích, zábava a především rozvoj sportu v dětském věku, jako nedílné součásti života, to je Jumping pro děti. Vyzkoušejte reakce vašich dětí a nechte je skákat radostí :-)!

FOTBAL - Cílem je všeobecná sportovní příprava pro děti. Při hře získají všestrannou pohybovou průpravu a vyzkouší na rozmanitých stanovištích své sportovní dovednosti. Děti budou rozvíjet své fotbalové a pohybové dovednosti zábavnou formou. Vyzkouší si individuální a skupinovou práci s míčem a možná v sobě objeví malého fotbalistu :-). Klademe důraz jak na přátelskou atmosféru a vztahy v týmu, tak i na pozitivní a přátelský přístup trenérů.

SQUASH - je velmi rychlý, dynamický, zábavný a zdravý sport, který rozvíjí jak výbušnost, sílu a rychlost, tak i všechny formy vytrvalosti. Cílem je seznámit děti s tímto moderním a zajímavým fenoménem dnešní doby. Squashové tréninky jsou koncipovány tak, aby je zvládl úplně každý přiměřeně svému věku, schopnostem a možnostem bez přemrštěných výkonnostních nároků. Trénink děti zábavnou formou naučí pravidelnosti a řádu, zodpovědnosti za sebe i za druhé a novým povinnostem. Naučí se správnému držení těla, zpevní kosterní svalstvo, naučí se vnímat prostor, správně běhat, soustředit se, dýchat a v neposlední řadě také relaxovat.

TOTEMOVÁ VYBÍJENÁ - je speciálním druhem vybíjené, která byla vymyšlena tak, aby dětem dala více než klasická vybíjená. Rozvíjí v nich týmového ducha, pohybové návyky, koordinaci a strategické myšlení, zlepšuje jejich fyzickou i psychickou kondici. Hra probíhá ve velké tělocvičně, děti se schovávají za rozmístěné totemy. Každé dítě má 5 životů, pokud přijde o život, musí splnit různé úkoly (projít opičí dráhou), aby se mohlo vrátit zpět do hry. Děti si při hře užijí spoustu zábavy a pořádně se vybijí :-). Vše probíhá pod dohledem našeho kvalifikovaného instruktora.

BAZÉN - V bazénu se děti zchladí, zrelaxují a rozhýbou své svalstvo. Plavání i koupání je šetrné k našemu tělu. Je pro tělo přirozené hlavně díky rovnoměrné zátěži. Má dobrý vliv na páteř, nezatěžuje klouby a rovnoměrně aktivuje všechny svalové skupiny, rozvíjí motorické schopnosti dětí. Dochází k vyšší koordinaci pohybů, k větší soustředěnosti, dítě má víc síly a výdrže a také se mu zvyšuje kapacita plic. Zvyšuje se obranyschopnost a otužilost. Děti mají rády pohyb ve vodě obzvláště v letních měsících a užijí si i spoustu zábavy.

VÝLETY - Každé úterý čeká děti celodenní výlet, kde děti získají nové poznatky a užijí si spoustu legrace a zábavy pod vedením našeho profesionálního instruktora. 

 

Kontakt:

Jan Filar

email: prazdniny@sqp.cz

telefon: 725 849 399 (všední dny od 7:30 - 17:30 hod.)


Příměstské tábory provozujeme ve spolupráci s firmou Sportlines,
která se příměstskými tábory zabývá již od roku 2008.