Spinning®

Program Spinning®  patří mezi aerobní cvičení, kdy si každý jezdec volí svou zátěž dle svých možností a cílů a kde tempo určuje rytmus hudby.

 Spinning® je energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárních kolech Spinner®  , které spojuje hudbu, motivaci a představivost do jednoho celku s přesně dávkovaným tréninkem. Tento originální cyklistický program nabízí fyzické a psychické prvky sportovního tréninku lidem každého věku a úrovně zdatnosti.

Lekce Spinning®  probíhají pod vedením certifikovaného instruktora, jsou nenáročné na koordinaci pohybů, nezatěžují kloubní systém a jehož cílem je celkové procvičení svalů nohou, hýždí, paží a trupu. Obzvláště velký důraz se klade na techniku jízdy na kole. Získané návyky lze využít v terénu a to jak na kole silničním, tak horském kole. Ve Spinning®  existuje pět základních stylů jízdy a tři pozice rukou. Tím se, na rozdíl od  typických skupinových cvičení, snižuje množství variací choreografie a techniky jsou proto neměnné.  V průběhu celého cvičení je ve Spinning®  důležité rytmické uvolnění, efektivní šlapání, vizualizace a dýchání. Následuje důkladný strečink a relaxace.

Pojeďte s námi na výlet přes horské serpentiny, rovinky i kopce!

Zkuste Spinning®  kapku jinak s našimi instruktory, kteří si připraví vždy něco navíc!

Chystám se na první lekci

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení, pevnou sálovou obuv popř. cyklistické boty (SPD) a alespoň 1l pitné vody nebo iontového nápoje.

 

Rezervujte si své místečko ještě dnes. 
Rezervace místa je nutná z důvodu omezené kapacity!

Pravidla rezervací.

Ceník

Rozvrh