Kruhový trénink

KRUHOVÝ TRÉNINK 

S Kruhovým tréninkem cíleně dosáhnete skvělých výsledků!

Jedná se o intenzivní dynamické cvičení na jednotlivých stanovištích, po dobu 30, 40 vteřin s využitím cvičebních pomůcek a náčiní (činky, Bosu, Flowin, Overbally, velké míče apod…) v sále.

Lekce je koncipována tak, abychom při pohybu na každém stanovišti zapojili komplexně co nejvíce svalových skupin. Náročnost cviků je přizpůsobena klientovi, který je pod neustálým dohledem. Je kladen důraz na správnost cvičení, aby každý pohyb byl veden ze středu těla tj. zapojení hlubokého stabilizačního systému, který je pro nás velice důležitý v běžném životě.

 

Je mnoho způsobů, jak být v kondici, ale s profesionály víte, že jste ve správných rukou. Přijďte zkusit Kruhový trénink!

Během tréninku  se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to tak, abyste rovnoměrně procvičili všechny svalové skupiny. Cvičení je jednoduché, výsledky viditelné!

Výhody Kruhového tréninku: 

  •  redukce tuků = snížení váhy
  •  posílení svalů
  •  tvarování postavy
  •  trénuje kardiovaskulární systém
  •  vyváženost jednotlivých svalových partií
  •  střídání stanovišť/cviků  v krátkých časových úsecích

Co zahrnuje lekce KRUHOVÝ TRÉNINK?

Zahřátí – krátké protažení

K základu každé pohybové aktivity neodmyslitelně patří zahřátí všech svalových skupin a lehké protažení.

Zahřátí metabolismu nám slouží k nastartování spalování tuků.

Aerobní/anaerobní zóna

Rychlost a tempo tréninku je klíčovým faktorem ke spalování tuků. 

Kombinací obou typů cvičení dosáhnete nejlepší kondice. Pro hubnutí je nejúspěšnější kombinace aerobního cvičení s několika těžšími sériemi v anaerobní zóně.

Relax / Strečink

Výsledek?

  • Přímé pálení tuků
  • Zvýšení metabolismu
  • Celkové zlepšení kondice

 

KRUHOVÝ TRÉNINK POSILOVNA

Jedná se o intenzivní dynamické cvičení na jednotlivých stanovištích, po dobu 30, 40 vteřin v posilovně s využitím všech posilovacích a kardio strojů . Tento trénink vám také napomůže, jak efektivně cvičit v posilovně a jak docílit svých potřeb při formování postavy a spalování tuků.

 

Komplexní cvičební program = KRUHOVÉ TRÉNINKY, při kterých spalujete tuky, redukujete váhu, zpěvňujete tělo, posilujete svaly a tvarujete postavu.

 

Chystám se na první lekci

Na lekci doporučujeme sportovní oblečení pohlcující pot, pevnou sálovou obuv, alespoň 1l pitné vody nebo iontového nápoje. 

 

Rezervujte si své místečko ještě dnes. 
Rezervace místa je nutná z důvodu omezené kapacity!

Pravidla rezervací.

Ceník

Rozvrh