BODYARMING

BODYARMING je outdoorové kondiční cvičení s motivační týmovou atmosférou, sestavené podle fyzické přípravy bezpečnostních složek.

 

Co vás u nás čeká?
Cvičení na překážkách, prolézačkách, s pomůckami funkčního tréninku a trocha běhání. Tedy výzva, zábava, dřina ale i parta fajn lidí.

Proč cvičit BodyArming?
V jednom cvičení najdete super odreagování i výzvu, atraktivně tvarovanou postavu i skvělou kondici. Kolektiv lidí stejného ražení, společné zážitky, úspěchy i „utrpení“ – to vám dodá nasazení, které se samostatně nesnadno hledá. Upřednostňujeme jednoduchý systematický trénink a ctíme kvalitu - od úplných základů až po elitu.

Pro koho je BodyArming?
Pro všechny, kdo chtějí cvičit a nebojí se u toho zadýchat a zpotit. Pro všechny, kdo ve cvičení hledají zábavu a především výsledky. Pro všechny, kdo dají přednost čerstvému vzduchu před čtyřmi stěnami. Naše outdoor tělocvična je stavěná pro kondiční trénink všech nadšenců do funkčního tréninku. Na své si u nás přijdou také vyznavači Crossfitu, bojových sportů, streetworkoutu, nebo populárních terénních překážkových závodů.

Samostatný vstup na hřiště ZDARMA !  
 

Veškeré další informace naleznete na www.bodyarming.cz

 

 

 

  

Partner ARMYRUNu

- Extrémní překážkové závody pod dohledem profesionální armády