BOSU

BOSU je oblíbené cvičení určené pro komplexní zpevnění svalů celého těla.

BOSU cvičení má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku.


Základem cvičení BOSU je speciálně vyvinutá nafukovací kopule BOSU Balance Trainer, která při cvičení používá jak stranou rovnou, tak vypouklou. Jedná se o cvičení, které kombinuje cviky kondiční, posilovací, ale i relaxační. Během lekce lze využít i další nářadí jako např. expandéry a činky. BOSU cvičení je vyjímečné v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další důležité svaly, které na rozdíl od našich prapředků vinou moderního životního stylu nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů.


Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou Vám tedy bude štíhlejší postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci i odstranit bolesti zad a šíjových svalů.


BOSU CARDIO


Lekce BOSU CARDIO je dynamická kardio aktivita zaměřená na získání kondice, posílení celého těla, zlepšení koordinace i udržování rovnováhy. Kombinuje BOSU a základní jednoduché prvky aerobiku. Při tomto cvičení nejen že spálíte přebytečné kalorie, ale také celkově posílíte a zpevníte postavu.


Cvičení na BOSU je nejen zábavné, ale především efektivní. 


Lekce je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Co s sebou na první lekci?  • Pohodlné sportovní oblečení

  • Pevnou sálovou obuv

  • Dostatek tekutin

  • Ručník

Trenéři

Lenka V.
Petr
BOSU

Vyzkoušejte také

Naše služby Vás budou bavit
Souhlasím se vším