O nás

Areál SQUASHPOINT zahájil své fungování již roku 1997 a od té doby nabízí řadu sportovního vyžití, možnost relaxu a odpočinku. 

V průběhu let došlo ve sportovním areálu k mnoha úpravám, změnám a vylepšením.

Areál nyní nabízí 3 squashové kurty, kde si kromě squashe můžete zahrát i stolní tenis nebo hobby badminton. Dále zde naleznete posilovnu vybavenou stroji Technogym, včetně kardio zóny, která obsahuje všechny typy strojů pro kvalitní aerobní trénink – běhací pásy, rotopedy, nebo kardio stroje na bázi bruslení. Součástí jsou plazmové televize, které vám zpříjemní čas při tréninku.  

Nadšenci skupinových cvičení si mohou vybrat lekce ve 4 sportovních sálech. Nabídka sálových lekcí je široká, naleznete zde např. Alpinning, Bosu, Gravity, Fitbox, Flowin, Jumping, Pilates, Spinning, TRX, Yoga, Zumba, funkční tréninky, Fyzio cvičení, cvičení pro seniory, Dance4Mom, Dance4Child a mnoho dalšího….viz. rozvrh SQP

Pro nejmladší návštěvníky jsou připraveny kurzy pohybové a taneční průpravy, aerobiku, sportovního aerobiku a dětské Zumby, to vše ve věkových kategoriích od 3 let.

Areál SQP dále nabízí poradenskou činnost v oblasti zdravé výživy, redukce nadváhy, osobní trenérství a výběr cvičení dle potřeb a možností všech navštěvníků. Samozřejmostí je, že veškerá cvičení probíhají pod vedením profesionálních a zkušených instruktorů a trenérů.

Začátkem roku 2017 bylo nově v areálu SQP otevřeno wellness, jehož součástí je privátní sauna a whirlpool. 

SQUASHPOINT nenabízí jen sportovní a relaxační vyžití, najdete zde také bistro, ve kterém pro vás připravujeme vždy čerstvé dobroty. Máme pro vás širokou nabídku nápojů, koktejlů, rychlého občerstvení i doplňkových a sportovních produktů. Můžete příjemně posedět uvnitř areálu, nebo venku na zahrádce, v jejíž blízkosti se nachází i dětské hřiště.

U nás si na své přijdou všichni bez rozdílu věku i pohlaví :-)!

Věříme, že se u nás v přátelském a rodinném prostředí budete cítit příjemně!

Těšíme se na vaši návštěvu !!!

Darujte DÁRKOVÝ POUKAZ

 
Vyplněním údajů a odesláním žádosti, projevuji souhlas s podmínkami užití údajů pro účely kontaktování. Více o zpracování vašich osobních údajů se můžete dozvědět ZDE
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Kavárna a bistro v SQP

Potřebujete si po tréninku odpočinout nebo jdete jen tak kolem?

Máme pro vás širokou nabídku nápojů, koktejlů, rychlého občerstvení i doplňkových a sportovních produktů. Můžete příjemně posedět uvnitř areálu, nebo v letní sezoně na zahrádce, v jejíž blízkosti se nachází i dětské hřiště.

Občestvení pro Vás rádi připravíme i do našeho nového wellness.

Pochutnejte si u nás!

Souhlasím se vším