SQP Club z.s.

Květnového vítězství 938/79
149 00  Praha 4 - Háje
IČ: 07323522

 

Informace o členství v SQP Club z.s.

SQP Club z.s. (dále jen Spolek) nabízí jak jednotlivcům, tak i právnickým osobám možnost přidruženého členství (dále jen členství).

Tento typ členství je, kromě jiného, spojen i s možností využívat sportoviště ve sportovním areálu SQUASHPOINT za výhodnějších podmínek stanovených výhradně pro členy Spolku – členský kredit.

Fyzická osoba získává členství v SQP Clubu z.s., pokud vyjádří svůj souhlas s členstvím, uhradí stanovený členský příspěvek a poskytne SQP Club z.s. své osobní údaje – jméno, příjmení a kontaktní spojení.

Členové Spolku mají povinnost chránit veškerý hmotný i nehmotný majetek Spolku, pečovat o něj a přecházet škodám. Členové Spolku po dobu svého členství vykonávají svoji činnost ku prospěchu Spolku a pro zachování jeho dobého jména.

Členové Spolku souhlasí s tím, aby Spolek zpracovával a evidoval jejich osobní údaje poskytnuté v souvislosti s jejich členstvím a činností ve Spolku. Současně souhlasí s tím, že Spolek je oprávněn poskytovat uvedené osobní údaje sportovním spolkům, orgánům státní správy a obecní samosprávy v případě, že tyto subjekty uvedené osobní údaje vyžadují v souvislosti se zřízením centrální evidence, nebo za účelem poskytování dotací.

 

STANOVY spolku SQP Club z.s.

PŘIHLÁŠKA do SQP Clubu z.s.

Chcete obdarovat své blízké našimi službami?

Darujte jim náš dárkový poukaz!
Vyplněním údajů a odesláním žádosti, projevuji souhlas s podmínkami užití údajů pro účely kontaktování. Více o zpracování vašich osobních údajů se můžete dozvědět ZDE
 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Kavárna a bistro v SQP

Potřebujete si po tréninku odpočinout nebo jdete jen tak kolem?

Máme pro vás širokou nabídku nápojů, koktejlů, rychlého občerstvení i doplňkových a sportovních produktů. Můžete příjemně posedět uvnitř areálu, nebo v letní sezoně na zahrádce, v jejíž blízkosti se nachází i dětské hřiště.

Občestvení pro Vás rádi připravíme i do našeho nového wellness.

Pochutnejte si u nás!

Souhlasím se vším