SQP Club z.s.

Květnového vítězství 938/79
149 00  Praha 4 - Háje
IČ: 07323522

 

Informace o členství v SQP Club z.s.

SQP Club z.s. (dále jen Spolek) nabízí jak jednotlivcům, tak i právnickým osobám možnost přidruženého členství (dále jen členství).

Tento typ členství je, kromě jiného, spojen i s možností využívat sportoviště ve sportovním areálu SQUASHPOINT za výhodnějších podmínek stanovených výhradně pro členy Spolku – členský kredit.

Fyzická osoba získává členství v SQP Clubu z.s., pokud vyjádří svůj souhlas s členstvím, uhradí stanovený členský příspěvek a poskytne SQP Club z.s. své osobní údaje – jméno, příjmení a kontaktní spojení.

Členové Spolku mají povinnost chránit veškerý hmotný i nehmotný majetek Spolku, pečovat o něj a přecházet škodám. Členové Spolku po dobu svého členství vykonávají svoji činnost ku prospěchu Spolku a pro zachování jeho dobého jména.

Členové Spolku souhlasí s tím, aby Spolek zpracovával a evidoval jejich osobní údaje poskytnuté v souvislosti s jejich členstvím a činností ve Spolku. Současně souhlasí s tím, že Spolek je oprávněn poskytovat uvedené osobní údaje sportovním spolkům, orgánům státní správy a obecní samosprávy v případě, že tyto subjekty uvedené osobní údaje vyžadují v souvislosti se zřízením centrální evidence, nebo za účelem poskytování dotací.

 

STANOVY spolku SQP Club z.s.

PŘIHLÁŠKA do SQP Clubu z.s.

Darujte DÁRKOVÝ POUKAZ

 
Vyplněním údajů a odesláním žádosti, projevuji souhlas s podmínkami užití údajů pro účely kontaktování. Více o zpracování vašich osobních údajů se můžete dozvědět ZDE
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Kavárna a bistro v SQP

Potřebujete si po tréninku odpočinout nebo jdete jen tak kolem?

Máme pro vás širokou nabídku nápojů, koktejlů, rychlého občerstvení i doplňkových a sportovních produktů. Můžete příjemně posedět uvnitř areálu, nebo v letní sezoně na zahrádce, v jejíž blízkosti se nachází i dětské hřiště.

Občestvení pro Vás rádi připravíme i do našeho nového wellness.

Pochutnejte si u nás!

Souhlasím se vším