Fitness a posilovna

Naše posilovna je určena pro všechny, kteří si chtějí zlepšit kondici, vytvarovat postavu, odreagovat se od všedních problémů a dát si do těla.

Vybavení:

Posilovna je plně vybavena stroji firmy Technogym, včetně kardio zóny. Kardio zóna obsahuje všechny typy strojů pro kvalitní aerobní trénink, najdete zde běhací pásy (Exite Run), ortopedy (Exite Recline)  šetrné na sedací partie a vhodné pro rehabilitační cvičení, kardio stroj na bázi bruslení (Exite Wave).
Jako jediné fitness centrum v Praze uvádíme novinku v oblasti kardio strojů - crossový trenažér Exite+ Vario. Nebaví Vás jen tak běžet a koukat do zdi? Součástí kardio zóny jsou plazmové televize, které Vám zpříjemní čas strávený u nás, čas při Vaše tréninku.

V rámci posilovny můžete využít  širokou nabídku posilovacích strojů Technogym

Pokud se do posilovny ostýcháte jít sami a nebo prostě nevíte co na těch strojích dělat, neváhejte využít služeb fitness – osobních trenérů, kteří Vám rádi poradí, vše pojmenují a osobně předvedou. 

Během cvičení se můžete občerstvit ve Sportbaru, kde naleznete širokou nabídku nápojů, pokrmů a různých druhů výživových doplňků vhodných pro sportovce.

Vyzkoušejte také

Naše služby Vás budou bavit
Souhlasím se vším