FLOWIN nově každé pondělí s IVETOU !

Ideální pro posilování, zpevňování a formování postavy ...

 

FLOWIN je speciální deska, na které jsou umístěny klouzající podložky pod ruce a nohy. Zábavnou formou a za pomoci vlastní váhy těla můžete posilovat nohy, břicho, záda, zadek, tvarovat postavu nebo hubnout. Vychází z přirozených a plynulých pohybů bez doskoků a zatížení kloubů.

Cílem cvičení je nejen redukce váhy, ale také formování jednotlivých partií těla. Cvičební program je koncipován tak, aby se neustále střídalo svalové napětí s uvolněním, které je prokládáno relaxačním a kompenzačním cvičením. Jednotlivé cviky a kombinace jsou pohybově a technicky nenáročné, aby byly vhodné pro všechny věkové i váhové kategorie, muže či ženy, začátečníky i pokročilé.

Každé PONDĚLÍ 19:00 - 20:00 hod. s IVETOU !

Rezervujte se on-line nebo telefonicky 728481157 a vyzkoušejte lekce FLOWIN s Ivetou !!! 

 

Chcete obdarovat své blízké našimi službami?

Darujte jim náš dárkový poukaz!
  • Vyplněním údajů a odesláním žádosti, projevuji souhlas s podmínkami užití údajů pro účely kontaktování. Více o zpracování vašich osobních údajů se můžete dozvědět ZDE
 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Kavárna a bistro v SQP

Potřebujete si po tréninku odpočinout nebo jdete jen tak kolem?

Máme pro vás širokou nabídku nápojů, koktejlů, rychlého občerstvení i doplňkových a sportovních produktů. Můžete příjemně posedět uvnitř areálu, nebo v letní sezoně na zahrádce, v jejíž blízkosti se nachází i dětské hřiště.

Občestvení pro Vás rádi připravíme i do našeho nového wellness.

Pochutnejte si u nás!