Nová lekce CVIČENÍ PRO TĚHOTNÉ !

Dopřejte sobě i miminku radost z pohybu 

každou STŘEDU od 16:30 - 17:30 hod. s Bárou

 

Těhotné ženy mohou bez obav pokračovat nebo i začít se cvičením. Měly by se řídit individuálními potřebami a dodržovat pokyny svého lékaře. 

 

Lekce je navržena tak, aby poskytla bezpečné a účinné cvičení pro těhotné ženy, které chtějí posilovat svaly pro podporu držení těla a zmírnění bolesti zad. Cvičení se zaměřuje na využití vlastní tělesné hmotnosti a lehkých zátěží, aby bylo šetrné k tělu a přizpůsobitelné individuálním potřebám.

 

Skládá se ze tří částí - úvodní, posilovací a relaxační část. Během první úvodní části probíhá zahřátí a protažení velkých svalových skupin, aby tělo bylo připraveno na posilování. Posilovací část je zaměřená na posílení nebo zpevnění všech velkých svalových skupin a na posílení a aktivaci svalů pánevního dna. V závěru cvičení následuje příjemné protažení.

 

Nemusíte mít strach, že cvičení nezvládnete a nemusíte se bát ani o miminko během cvičení. To je v břiše dobře chráněno plodovou vodou, navíc cvičení je spíše houpavého charakteru, žádné odrazy ani výskoky neobsahuje, takže je Vaše miminko zcela v bezpečí. 

 

Své místo si rezervujte on-line, telefonicky 728 481 157 nebo na recepci SQP!

 
Těší se na vás BÁRA !

 

 

Darujte DÁRKOVÝ POUKAZ

 
Vyplněním údajů a odesláním žádosti, projevuji souhlas s podmínkami užití údajů pro účely kontaktování. Více o zpracování vašich osobních údajů se můžete dozvědět ZDE
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Kavárna a bistro v SQP

Potřebujete si po tréninku odpočinout nebo jdete jen tak kolem?

Máme pro vás širokou nabídku nápojů, koktejlů, rychlého občerstvení i doplňkových a sportovních produktů. Můžete příjemně posedět uvnitř areálu, nebo v letní sezoně na zahrádce, v jejíž blízkosti se nachází i dětské hřiště.

Občestvení pro Vás rádi připravíme i do našeho nového wellness.

Pochutnejte si u nás!

Souhlasím se vším