Party spinningové lekce RIDE IN s Ádou

Novinka v SQP!

Netradiční spinningová lekce s názvem RIDE IN

každou NEDĚLI 17:00- 18:00 hod. s Ádou

Přichází nový zážitek plný rytmické hudby, poutavé choreografie a motivace!

Jde o kardiovaskulární skupinové cvičení na stacionárním kole Spinner. Rozdíl od klasického spinningu je v tom, že během jízdy zapojujete do cvičení doslova celé tělo. Na každou píseň je předem promyšlená a pečlivě naplánovaná choreografie. Během lekce se střídá tempo od svižného sprintu, až po pomalejší, ale o to intenzivnější zdolávání pomyslných kopců.

Tlumené osvětlení vytváří příjemné prostředí a přispívá k pocitu soukromí, což umožňuje účastníkům soustředit se na své cvičení a propojit se s hudbou a instruktorem. Instruktor vytváří party atmosféru pomocí motivující hudby a pozitivní energie, což vede k vytvoření silného týmového ducha.

Celkově je RIDE IN cvičení kombinací intenzivního tréninku, týmové podpory a zábavy, která motivuje účastníky k dosažení svých fitness cílů a zanechává je s pocitem osvěžení a úspěchu.

 

Své místo si rezervujte on-line, telefonicky 728 481 157 nebo na recepci SQP!

 
Těší se na vás ÁDA !

 

Darujte DÁRKOVÝ POUKAZ

 
Vyplněním údajů a odesláním žádosti, projevuji souhlas s podmínkami užití údajů pro účely kontaktování. Více o zpracování vašich osobních údajů se můžete dozvědět ZDE
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Kavárna a bistro v SQP

Potřebujete si po tréninku odpočinout nebo jdete jen tak kolem?

Máme pro vás širokou nabídku nápojů, koktejlů, rychlého občerstvení i doplňkových a sportovních produktů. Můžete příjemně posedět uvnitř areálu, nebo v letní sezoně na zahrádce, v jejíž blízkosti se nachází i dětské hřiště.

Občestvení pro Vás rádi připravíme i do našeho nového wellness.

Pochutnejte si u nás!

Souhlasím se vším