Provoz areálu SQP - bez omezení !!!

Aktuální informace - COVID 19

Od čtvrtka 10.9. jsou roušky povinné
ve všech vnitřních prostorech budov.
Fitness má výjimku!

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci Vláda přistoupila k plošnému zpřísnění protiepidemiologických opatření. Nově tak bude nařízení platit nejen v Praze, ale po celé České republice.

Výjimku z nošení ochranných prostředků mají sportovci nebo cvičící osoby v době tréninku, cvičení, zápasu, soutěže apod. Dále osoby v prostorech vnitřních umělých koupališť, kterými jsou plavecký bazén, koupelový bazén, bazén pro kojence a batolata a brouzdaliště, lázeňských a léčebných bazénů a saun.

Z aktuálního opatření Ministerstva zdravotnictví zároveň ale vyplývá, že necvičící zaměstnanci fitness centra mít ochranný prostředek dýchacích cest musí. Výjimkou bude, pokud se jedná o recepci a podobná pracoviště, kde jsou zaměstnanci ve stacionární pozici a ve vzdálenosti 2 m od ostatních osob.

 

 

Doporučení 

V případě jakýchkoli příznaků
respiračního či jiného infekčního onemocnění,
prosíme odložte návštěvu sportovního areálu
na dobu, kdy budete zdraví!!!

Oficiální dokument Ministerstva zdravotnictví ZDE. 

 

Provoz areálu tedy zůstává bez omezení, šatny i sprchy jsou otevřené, jen ve společných prostorách bychom měli nosit roušky, ale během cvičení povinné nejsou!

Veškeré prostory pravidelně větráme a k dispozici je i dostatek dezinfekce.

Nebojte se tedy přijít a naopak budovat díky cvičení silnou imunitu!

Těšíme se na vaše návštěvy :-)

 

Chcete obdarovat své blízké našimi službami?

Darujte jim náš dárkový poukaz!
  • Vyplněním údajů a odesláním žádosti, projevuji souhlas s podmínkami užití údajů pro účely kontaktování. Více o zpracování vašich osobních údajů se můžete dozvědět ZDE
 

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné

Kavárna a bistro v SQP

Potřebujete si po tréninku odpočinout nebo jdete jen tak kolem?

Máme pro vás širokou nabídku nápojů, koktejlů, rychlého občerstvení i doplňkových a sportovních produktů. Můžete příjemně posedět uvnitř areálu, nebo v letní sezoně na zahrádce, v jejíž blízkosti se nachází i dětské hřiště.

Občestvení pro Vás rádi připravíme i do našeho nového wellness.

Pochutnejte si u nás!