Cvičení pro těhotné

Dopřejte sobě i miminku radost z pohybu

Těhotné ženy mohou bez obav pokračovat nebo i začít se cvičením. Měly by se řídit individuálními potřebami a dodržovat pokyny svého lékaře. 


Lekce je navržena tak, aby poskytla bezpečné a účinné cvičení pro těhotné ženy, které chtějí posilovat svaly pro podporu držení těla a zmírnění bolesti zad. Cvičení se zaměřuje na využití vlastní tělesné hmotnosti a lehkých zátěží, aby bylo šetrné k tělu a přizpůsobitelné individuálním potřebám.


Skládá se ze tří částí - úvodní, posilovací a relaxační část. Během první úvodní části probíhá zahřátí a protažení velkých svalových skupin, aby tělo bylo připraveno na posilování. Posilovací část je zaměřená na posílení nebo zpevnění všech velkých svalových skupin a na posílení a aktivaci svalů pánevního dna. V závěru cvičení následuje příjemné protažení.


Nemusíte mít strach, že cvičení nezvládnete a nemusíte se bát ani o miminko během cvičení. To je v břiše dobře chráněno plodovou vodou, navíc cvičení je spíše houpavého charakteru, žádné odrazy ani výskoky neobsahuje, takže je Vaše miminko zcela v bezpečí. 


 


 


 

Co s sebou na první lekci?


  • Pohodlné sportovní oblečení

  • Pevnou sportovní obuv

  • Dostatek tekutin 

  • Ručník

Trenéři

Bára
Cvičení pro těhotné

Vyzkoušejte také

Naše služby Vás budou bavit
Souhlasím se vším